Bylinný čaj touha-složení

zpět do produktu

Přírodní bylinná směs plná afrodiziak

Bylinný čaj Touha

Muira puama

Působí jako antioxidant, je vynikajícím tonikem pro celý organismus. Přispívá k podpoře fyzických schopností, tlumí doprovodné symptomy menopauzy, má vliv na hormonální balanc.

Kůra catuaby

Je známá především jako afrodiziakum. Při jejím požívání se efekt projevuje erotickými sny, stupňujícím se libidem a stále se zvyšujícími výkony při sexuálním aktu. Jedno ze starých brazilských přísloví říká “pokud muž zplodil syna po šedesátce, je to syn catuaby”.  Je známá jako afrodiziakum zvyšující prokrvení pánevní oblasti, podněcující sexuální touhu a apetit.

Eleuterokok

Má pozitivní vliv na psychický stava duševní výkonnost. Podporuje odolnost organismu. Používá se jako prostředek při velké námaze, duševním a fyzickém vypětí. Eleuterokok se užívá k relaxaci a podpoření dobré nálady. Normalizuje hladinu cukru v krvi i krevní tlak.

Damiána

Podporuje sexuální zdraví a pomáhá udržovat dobré sexuální vztahy. Damiána dále harmonizuje mentální a kognitivní aktivity.

Kotvičník

Je oblíbenou bylinou zejména u mužů. Kotvičník podporuje pohlavní systém, má vliv na hormonální aktivitu. Přispívá k udržení normálních funkcí kardiovaskulárního systému, ovlivňuje srážlivost krve a podporuje její čištění. Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) podporuje normální funkce močového a reprodukčního systému – je vhodný pro muže, přičemž účinky pocítí zejména muži ve věku nad 40 let.

Kakaové boby

Známé afrodiziakum. Theobromin, který má největší terapeutické využití, je podobný kofeinu, vykazuje však méně výrazný účinek na centrální nervový systém.

Skořice

Podle americké National Library of Medicine skořice může pomoci při ztrátě apetitu a při erektilní dysfunkci. Existují preparáty obsahující skořici cejlonskou k léčbě předčasné ejakulace a erektilní dysfunkce u mužů, odehnání alergické rýmy, vaginální kandidózy u žen, diabetu a zažívacích potížích.

Shopping Basket
Scroll to Top