Během léta je naše pokožka vystavena mnohým vnějším faktorům, které jí dávají docela zabrat (sluneční záření, klimatizace, chlór, slaná voda apod.).

Nastávající podzim je pro pleť jakýmsi odpočinkem… Tak jako je velmi důležitá jarní příprava na letní měsíce, je i toto období neopomenutelným časem řádné průpravy na zimu.

Výsledkem změn počasí může být suchost pleti a její celkově nevýrazný vzhled. Na podzim se na ní zcela paradoxně mohou objevit pupínky způsobené akné, což by jeden očekával spíše během léta.

Distribuce kožního mazu plyne stejně v létě, jako na podzim. V důsledku chladnějšího počasí se však na pleti zvyšuje množství odumřelých buněk, které v ní uzamykají jak maz, tak bakterie, což může vést k výraznějším projevům akné. Aby toho nebylo málo, vyžaduje navíc kůže v období po létě větší míru hydratace.

Proti letním měsícům podzim tedy přímo přeje peelingům a detoxikaci pleti. Nebojte se tedy pokožku opravdu důkladně vyčistit peelingovými přípravky. Face&Body Scrub Cannor dokonale odstraní nežádoucí kožní buňky z pokožky, zbaví vás černých teček, důkladně “vypucuje” zanešené póry a navíc jí díky obsahu konopného a kokosového oleje kouzelně zjemní.

Další naprostou nezbytností je hydratace pleti. Kvůli sychravému počasí, případně ranním mrazíkům se naše pleť přeci jen vysušuje více než v letním období. Navíc tím opět pomůžeme pokožce s přípravou na zimu, která přesušování pleti přímo přeje.

Nezapomínejme zejména na to, že i problematická a mastná pokožka vyžaduje důslednou hydrataci. Přehnaným používáním agresivních odmašťujících a vysušujících přípravků jí spíše jen uškodíme. Zázračný pleťový elixír Cannor do hloubky dodá pleti potřebné vitamíny a živiny, zhydratuje jí, vyživí a zbaví akné. Odměnou vám zůstane hedvábně jemná a zdravá pokožka. Navíc vaše tvář dostane šmrnc a bude na první pohled rozzářená.

Ke své podzimní péči si nalijte šálek oblíbeného nápoje, zachumlejte se do teplého oblečení a dopřejte si navození příjemné domácí atmosféry díky úžasně voňavému Cannor Calm&Relax Pillow Spreji.

Nákupní košík
Přejít nahoru