Tajemství výroby Cannor Pillow Spreje?

Nejprodávanější produkt na beauty marketech a málem nebyl zařazen do sortimentu Cannor??
Věděli jste, že Pillow Spray původně nebyl vůbec plánovaný a byl vymyšlen “čirou náhodou”?☺️ Je to totiž jediný produkt bez obsahu konopí v naší sestavě. 
No nebyla by to škoda?? Pokaždé je reakce vás všech při jeho vyzkoušení totiž uplně stejná… “Mmmm, ten tak úžasně voní”?
Podle vás je to věc, kterou člověk nepotřebuje, ale ROZHODNĚ JÍ MUSÍ MÍT☝?? Děkujeme vám za to!!♥️ A ještě o to víc si toho vážím, když vím, co jeho tvorbě předcházelo.
Prvotní myšlenku už si bohužel nepamatuji. Podle mě je to zkrátka takový roztomilý doplněk do spokojené domácnosti a k Vašemu rituálu v péči o pleť.??‍♀️? Navíc jak je dobře známo, pro krásnou a stále mladistvou pokožku je neméně důležitá klidná mysl a kvalitní spánek.???‍♀️
Ale teď už něco k výrobě??‍? Vím, jak jsem neustále čichala a testovala různé éterické oleje, jejich soulad, propojení a sílu. Když už jsem přicházela o čich, ale naštěstí měla vymyšlenou kompozici vůní – levandule, ylang ylang, bergamot, přišlo zkoušení množství obsahu zmíněných éterických olejů. Po ujasnění si kolik kapek tedy použít, aby vůně dlooouho vydržela, tak jak jí znáte dnes následovalo pečlivé smíchávání a dolazování receptury. Protože nechcete, aby vám v lahvičce plavaly nesmísené kapičky oleje, že ne???‍♀️
V tu chvíli jsem se musela přenést hodně let zpět a rozpomínat se na přednášky jistého profesora, který by na mě dnes mohl být snad i pyšný???
 V té době jsme ze všech jeho hodin ale odcházeli se staženým žaludkem a každá zkouška nebo test představoval jakýsi pochod na porážku.??‍? Nicméně ten “teror”(?) k něčemu jistě byl, protože jsem docílila čiré tekutiny s vůní, kterou jste si zamilovali.? Což bylo vlastně tím mým prvotním záměrem.?
Protože víte, co jsem si řekla, když byla finální verze konečně hotová?? Nejprve ze mě všechno spadlo a pak přišlo takové to “uuufff, tak ten si klienti zamilují.”???
S láskou Adel??‍♀️?
Nákupní košík
Přejít nahoru