Správné používání produktu je alfa omega všeho

 

Používání pleťových olejů se stává čím dál tím více oblíbené. Mýtus, že bude pleť mastná nebo naopak moc vysušená, je už dávno pasé.
Zázračný pleťový elixír je díky sedmi 100% přírodních za studena lisovaných olejů a výtažkům z léčivého konopí (Cannabidiol – CBD) doslova skvostem. Avšak olej sám o sobě nemá schopnost pleť hydratovat, nýbrž dokáže v pleti „uzamknout“ vlhkost a tím zůstane pleť hydratovaná. Proto je nutné nanášet olej na navlhčený obličej. Pomocí kapátka naneste 3–5 kapek do dlaně a třením dlaní o sebe olej zahřejte. Uvolní se tak prospěšné látky, díky čemuž získáte ty nejlepší výsledky. Následně dlaně zlehka přiložte na vlhkou tvář, nasajte vůni a olej jemně vmačkejte do obličeje, krku a dekoltu.
Aplikaci zakončete krouživými pohyby bříšky prstů, čímž se olej do pokožky dokonale zapracuje. Lze ho použít i na oční okolí, nehtová lůžka, na výživu řas nebo obočí. Lokálně je více než vhodný na ošetření nevzhledných pupínků a díky rychlému vstřebávání si skvěle rozumí i s následným nanesením make-upu.
Před aplikací elixíru použijte dle potřeby cca 3 – 4 x měsíčně Cannor Face & Body Scrub. Odstraní odumřelé kožní buňky a tím dovolí, aby pokožka přijmula výživu ve formě oleje i do hlubších vrstev podkoží. Na vyčištěnou, lehce navlhčenou pleť s výjimkou očního okolí naneste trochu peelingu a pomocí prstů jemně provádějte krouživé pohyby od středu obličeje směrem ven. Poté omyjte vodou a pokračujte v obvyklé péči o pokožku.
Oleje nemusíte používat jenom místo hydratačního krému. Skvěle fungují i jako přírodní olejový čistič a odličovač i očního make-upu. I tady je důležité pracovat s navlhčeným tampónkem, na který nakapeme malé množství oleje (např. Cannor Virgin Hemp Oil) a vytvoříme tak dohromady přírodní odličovací emulzi. Důkladně odlíčí a vyčistí pleť ráno i večer. Jelikož šetříme přírodu, za nás rozhodně vícerázové odličovací tamponky, namísto těch vatových ;-)
S nastupujícím chladnějším počasím si zasloužíme více pohody, klidu a rozmazlování těla zevnitř i zvenčí…

 

Nákupní košík
Přejít nahoru