Dehydrovaná a suchá pokožka

Dehydrovaná a suchá pokožka, kosmetika cannor

Krok 1: Čištění

Pravidlo čištění je nekompromisní a nerozlišuje, zda jste právě nalíčená. Ráno a večer vyčistěte pokožku od veškerých nečistot – kožního mazu, potu, prachu, kosmetiky. K odlíčení použijte dvě pumpičky Hydrofilního oleje s CBD Cannor a jemně krouživými pohyby vmasírujte do vlhké pokožky obličeje. Po odlíčení použijte čisticí balzám Cannor Blue Tansy na čištění obličeje, krku a dekoltu. Vmasírujte do vlhké pokožky množství o velikosti borůvky, navlhčete si ruce a pokračujte v masírování, poté si na obličej a krk přiložte teplý, vlhký hadřík na obličej. Nečistoty stáhněte vatovými tamponky a pleť dočistěte svou oblíbenou květovou vodou.

Krok 2: Olej

Po každém čištění nebo ošetření pokožku vyživte a hydratujte pomocí Cannor Hemp Recovery Elixir. Pomocí kapátka naneste 3 až 5 kapek na dlaň a třením dlaní o sebe zahřejte elixír. Poté jej vmasírujte do vlhké pokožky tahy nahoru. Zkuste tomuto procesu věnovat několik minut a uvolnit tak veškeré napětí v obličeji.

Aknózní a mastná pleť, kosmetika cannor

Krok 3: Hydratace

Suché pokožce prospívají výživné, hydratační balzámy na obličej. Hřejivý noční balzám CBD a Stoechiol rozetřete v dlaních, poté jemně vmasírujte do pokožky. Díky vysoké koncentraci účinných látek vám postačí jen velmi malé množství přípravku, které vám pomůže dosáhnout skvělých výsledků.

Dehydratovana plet, sucha plet,CBD, balzam na rty Cannor

Krok 4: Balzám na rty

Kůže na rtech je tenčí než pokožka obličeje. Pokud tedy trpíte popraskanými a suchými rty, pomocí ošetření Cannor Intenzivní balzám na rty zajistíte, aby byly rty vláčné a hebké.

Nákupní košík
Přejít nahoru