Biosophy beauty concept store přináší unikátní propojení bio filozofie v oblasti prodeje kosmetiky a kosmetické péče. Představuje kamenný a online obchod s organickou kosmetikou a biokosmetické studio.

Výběr prodávající kosmetiky v Biosophy podléhá požadavkům a prozkoušením zkušené make-up artistky a kosmetoložky s dlouholetou praxí v oboru.

Cannor 100% přírodní ručně vyráběnou kosmetiku obohacenou o výtažky z rostlin léčivého konopí se i přes velkou konkurenci na trhu v oblasti přírodní kosmetiky podařilo pro její viditelné výsledky a účinky do sortimentu ihned zařadit.

Obchod nabízí kompletní portfolio produktů v péči o pleť, tělo a vlasy. Široce je zastoupena také organická dekorativní kosmetika.  Z české tvorby jsou k dostání pouze dvě značky, z nichž jedna je právě přírodní kosmetika Cannor.

V Biosophy věří značkám, které komponenty svých beauty produktů získávají z přírodních, čistých, neživočišných zdrojů a netestují na zvířatech. Můžete si být tedy jistí, že v obchodě naleznete pouze čistě přírodní výrobky té nejvyšší kvality.

Cannor produkty si tak můžete vyzkoušet v příjemné části Karlína na adrese Křižíkova 463/113. S optimálním výběrem produktů Vám poradí zkušené profesionálky u nichž je možné i předem rezervovat kosmetické ošetření nebo líčení dle aktuálního ceníku na webových stránkách.

Nákupní košík
Přejít nahoru