[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”3.22″ global_colors_info=”{}”][et_pb_row _builder_version=”3.25″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” global_colors_info=”{}”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.25″ custom_padding=”|||” global_colors_info=”{}” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_text _builder_version=”4.11.2″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” hover_enabled=”0″ global_colors_info=”{}” sticky_enabled=”0″]

 

Atopický ekzém

Většina lidí si pod názvem atopický ekzém představí nepříjemné a časté onemocnění, které postihuje zejména děti. Ano, v dětství se může poprvé objevit, od té doby však doprovází člověka celý život. Jde o chronické onemocnění, které se v průběhu života vrací opakovaně. Ať už se jedná o zimní období, konzumaci potravin s vysokým obsahem např. cukru/bílého pečiva, koupání na veřejných prostranstvích, stres, kouření, prach, ….

Nemoc může zasáhnout část pokožky, ale i kůži celého těla. Dochází k poruše přirozené ochranné kožní bariéry a tím je umožněn prostup nežádoucích bakterií, virů a alergenů, které ekzém navíc ještě zhoršují. Kůže ztrácí hydrataci, člověk pociťuje svědění a následným škrábáním dochází k dalšímu agresivnímu porušování kožního povrchu. Rizikový je například spánek. To je čas, kdy lidé nedokáží ovládat své tělo a nevědomky si kůži velmi často nemile rozškrábou.

Na přiložených fotografiích můžete vidět ruce 13-ti leté slečny, u které se ekzém objevil teprve letošní rok, za to ale s příznaky připomínající spíše dlouholeté stádium. Po 1 týdnu pravidelné aplikace Cannor Vysoce regenerační masti s CBD můžete posoudit výrazné zlepšení pokožky a vymizení nesnesitelného pálení.

Bez chemie, konzervantů a umělých barviv. JDE TO!

Začervenání a svědění ustoupilo. Pokožka se zklidnila, začala hojit a nacházet svoji přirozenou rovnováhu.

Pokud i Vy máte nějaké kožní problémy nebo by jste jen rádi přešli na 100 % čistou sílu přírody, neváhejte se na nás obrátit.

Váš tým CANNOR

 

Mám zájem

 

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Nákupní košík
Přejít nahoru